Skubus remontas

Tokie jau laikai, kad be kompiuterio nebeina išbūti net dienos, todėl jei nebegalite naudotis savo kompiuteriu, pasistengsime  skubiai sutvarkyti atsiradusias problemas.

Dažnai tenka nustebti išgirdus, kad kompiuterių servisas pralaikė kompiuterį 2 savaites ir nieko nenuveikė. O dar ir sumokėti teko nemažai. Nesibaiminkit, vidutinis kompiuterio remontas pas mus užtruka 2-3 dienas, per tą laiką paprastai pavyksta gauti ir pakeisti trūkstamas detales, sutvarkyti programinius gedimus. Esant retesniems gedimams ar nesant reikiamų detalių, remontas gali trukti kiek ilgiau, tačiau visa tai derinama su kompiuterio savininku. Kai kada galima puikiai naudotis kompiuteriu ir neveikiant kuriam nors nesvarbiam mazgui, o jį gavus tiesiog pakeisime neimdami papildomų pinigų.

Skubiai - nereiškia brangiai.

Daug kas baiminasi, kad skubus remontas bus labai brangus, todėl susitaiko su standartinio remonto procedūra. Atkreipiame dėmesį, kad visi klientai mumus svarbūs, todėl net smulkus gedimas nebus "nustumtas" į šalį, jis bus sutvarkytas kiek galima greičiau. Ir tai tikrai nebus brangu.

Remonto procedūra:

- pristatote kompiuterį į serviso centrą, gaunate tai patvirtinantį dokumentą;

- meistras nustato gedimą bei numato kokių dalių bei darbų reikia, bei kiek tai kainuos;

- susiekiame su klientu ir suderiname kainas, tik tada pradedame remontą;

- sutvarkę techniškai, esant pageidavimui patikriname programiškai, išvalome nuo virusų bei kitų nepageidaujamų programų.

- suderintu laiku atiduodame Jums kompiuterį. Apmokėjimas galimas grynais, kortele arba pavedimu.

- visoms pakeistoms dalims taikome gamintojų suteiktą garantiją, o elektroniniams darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją.

Nuo durų iki durų

Jei gyvenate kur nors toliau, galime pasiūlyti paslaugą "nuo durų iki durų". Užsakius šią paslaugą Jums reiks sumokėti tik už transportą nuo jūsų kaimo, miestelio, miesto iki mūsų serviso ir atgal. Tai paprastai kainuoja apie 10 EUR, tikrai pigiau nei belstis 50 km., gaišti laiką. Mes pasirūpinsime viskuo, Jums tereiks saugiai supokuoti sugedusį kompiuterį ir laukti kurjerio. Sutaisytas kompiuteris bus saugiai pristatytas Jums į namus.

Remontas darbo vietoje

Šiuo metu tik Kaune siūlome atvykimo į darbo vietą paslaugą, ją galite užsakyti čia. Atvykęs specialistas nustatys bei pašalins gedimą, o jei pasirodys kad to vietoje padaryti nepavyks, paims ir nemokamai atveš atgal suremontuotą kompiuterį.

Nuotolinė pagalba

Jei kompiuteris dar veikia ir yra interneto ryšys, galime pasiūlyti nuotolinės pagalbos variantą. Tam reiktų užsakyti paslaugą, atlikti apmokėjimą ir susisiekti su mumis. Mūsų meistras prisijungs prie Jūsų kompiuterio ir sutvarkys gedimą. Jei gedimo sutvarkyti per atstumą nepavyktų bei tektų atgabenti kompiuterį pas mus, sumokėti už nuotolinę pagalbą pinigai sąžiningai bus įskaityti į remonto kainą. 

Parašykite mums