Epson All-in-One Ink Tank Printer L3060 Colour, Inkjet, Cartridge-free printing, A4, Wi-Fi, Black

C11CG50401

Nauja

Epson All-in-One Ink Tank Printer L3060 Colour, Inkjet, Cartridge-free printing, A4, Wi-Fi, Black

Smulkiau

5 Prekės

179,00€

Apie prekę

l3060.png

Spausdinimas be kasečių

Itin nebrangus ir paprastas spausdinimo sprendimas aktyviems namų ūkiams, kuriems reikia kompaktiško 3 funkcijų įrenginio su „Wi-Fi“ ir „Wi-Fi Direct“.

 • Rašalo užteks dviems metams1
 • Ypač maža spausdinimo kaina
 • 3 funkcijų įrenginys su „Wi-Fi Direct“

„Epson EcoTank“ 3 funkcijų spausdintuvas be kasečių yra puikus pasirinkimas aktyviems vartotojams, ieškantiems itin nebrangaus ir paprasto spausdintuvo. Šis kompaktiškas rašalinis spausdintuvas sumažina spausdinimo kainą iki 90 %2, nes jis parduodamas su rašalo atsargomis, kurių gali pakakti iki dvejų metų1. Jo patikimumą užtikrina nekeičiama „Micro Piezo“ spausdinimo galvutė ir taikoma garantija.

Apžvalga

Itin maža kaina
Ar žinojote, kad „Epson EcoTank ITS“ spausdintuvas gali sumažinti spausdinimo kainą 90 %2? Jis parduodamas su didelės išeigos rašalo buteliukais, kuriais galima atspausdinti iki 13 000 puslapių juodu rašalu ir 6 500 puslapių spalvotu rašalu3. Todėl puslapio kaina yra itin maža.

Spausdinimas be kasečių
Senkančios rašalo atsargos erzina. Net jei turite papildomų atsargų, keičiant kasetę tenka gaišti laiką. Jei gyvenate aktyviame namų ūkyje ir spausdintuvas jums būtinas, siūlome paprastą sprendimą. „Epson EcoTank ITS“ spausdintuve įdiegta itin didelės talpos rašalo talpyklų sistema, kuriai nereikia kasečių. Ji pripildyta rašalo atsargų, kurių gali pakakti iki dvejų metų1.

Kompaktiškas ir lengvai naudojamas
Mūsų nuomone, spausdinti turėtų būti paprasta. Todėl mūsų rašalo talpyklų sistema visiškai integruota, ją paprasta paruošti darbui. Be to, spausdintuvas yra kompaktiškas ir lengvai telpa namuose.

Spausdinimas mobiliaisiais įrenginiais
L3060 spausdintuve yra „Wi-Fi“ bei „Wi-Fi Direct“ ryšio funkcija, todėl juo galima spausdinti dokumentus iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, naudojant nemokamą programėlę „Epson iPrint“4 . Spausdintuvas gali priimti failus beveik iš bet kurios pasaulio vietos per „Epson Email Print“4.

Ramybė
„EcoTank ITS“ spausdintuvai sukurti kaip ilgalaikis spausdinimo sprendimas. Dėl pažangios „Micro Piezo“ spausdinimo galvutės ir originalaus „Epson“ rašalo spausdintuvas spausdina nuosekliai ir patikimai. Jam taikoma įprasta vienerių metų garantija ir iki trejų metų akcijos garantija5.

Pagrindinės savybės

 • Rašalo atsargos, kurių pakaks iki dvejų metų1
  Spausdinkite iki 13 000 puslapių juodu ir 6 500 puslapių spalvotu rašalu3
 • Spausdinimas itin maža savikaina
  Sumažinkite spausdinimo kainą iki 90 %2
 • Nėra rašalo kasečių
  Lengvai iš naujo užpildoma rašalo sistema
 • „Wi-Fi“, „Wi-Fi Direct“ ir programėlės
  Spausdinkite iš mobiliųjų įrenginių
 • 3 funkcijų įrenginys
  Spausdinimas, kopijavimas, nuskaitymas ir spausdinimas be rėmelių

1. Rašalo atsargos, kurių užtenka iki dvejų metų, per mėnesį vidutiniškai spausdinant 290 puslapių namų ir biuro spausdintuvais „EcoTank ITS“ ir 60 nuotraukų (10 cm x 15 cm) nuotraukų spausdintuvais „EcoTank ITS“. Namų ir biuro spausdintuvų „EcoTank ITS“ skaičiavimai atlikti atsižvelgiant į mažiausios išeigos juodo rašalo atsargas šiems spausdintuvams: L310, L382, L386, L486, L565, L605, L655, M100, M105, M200, L1300, L1455, L3050, L3060, L3070 (išskyrus L120). 2. Rašalo kasečių palyginimų skaičiavimai atlikti atsižvelgiant į mažiausios išeigos kasetes, naudojamas 2016 m. sausio–gruodžio laikotarpiu 20 populiariausių A4 rašalinių spausdintuvų, kuriuos nurodo „IDC EMEA Hardcopy Tracker“ (2016 m. 4 ketv. duomenimis). Skaičiavimai atlikti atsižvelgiant į standartinę konkurentų kasečių išeigą, padalintą iš vidutinės „Epson ITS Ecotank“ spausdintuvų išeigos. 3. Nurodytos išeigos numatytos remiantis „Epson“ originalia metodologija, naudojant ISO/IEC 24712 bandomojo puslapio spausdinimo simuliaciją. Nurodytos išeigos NĖRA apskaičiuotos pagal ISO/IEC 24711. Nurodytos išeigos gali skirtis, atsižvelgiant į spausdinamus vaizdus, naudojamo popieriaus tipą, spausdinimo dažnumą ir aplinkos sąlygas, pvz., temperatūrą. Atliekant pradinę spausdintuvo sąranką, spausdinimo galvutės purkštukams užpildyti sunaudojamas tam tikras kiekis rašalo, todėl pradinio pridedamo rinkinio išeiga gali būti mažesnė. 4. Būtinas belaidis ryšys su internetu. Norėdami gauti daugiau informacijos, sužinoti apie palaikomas kalbas ir įrenginius, apsilankykite svetainėje adresu www.epsonconnect.eu 5. Taikomos nuostatos ir sąlygos. Daugiau informacijos rasite apsilankę svetainėje www.epson.eu/extended-warranty

Daugiau apie Ink Tank 

Reviews

No customer comments for the moment.

Parašyti atsiliepimą

Epson All-in-One Ink Tank Printer L3060 Colour, Inkjet, Cartridge-free printing, A4, Wi-Fi, Black

Epson All-in-One Ink Tank Printer L3060 Colour, Inkjet, Cartridge-free printing, A4, Wi-Fi, Black

Epson All-in-One Ink Tank Printer L3060 Colour, Inkjet, Cartridge-free printing, A4, Wi-Fi, Black

Parašyti atsiliepimą